Uitslagen mei & juni 2017

met dank aan www.baansportfansite.nl :

Internationale zandbaanraces in Plattling op 21 mei 2017:
1. Josef Franc CZ (5,2,5,5) 17
2. Jannick de Jong NL (5,2,5,2) 16
3. James Shanes GB (2,5,4,4) 15
4. Stephan Katt DE (R,4,3,5) 12
5. Andrew Appleton GB (3,4,4,4) 15
6. Jorg Tebbe DE (4,5,3,R) 12

7. Hynek Stichauer CZ (2,3,1,2) 8
8. Bernd Diener DE (1,2,2,2) 7
9. David Pfeffer DE (3,d,R,3) 6
10. Henry van der Steen NL (4,1,2,1) 8
11. Stefan Drofa DE (1,0,1,N) 2
12. Marcel Sebastian DE (1) 1

13. Markus Eibl (0,1,R,N) 1

 

Ludinghausen op 25 mei 2017:

1. Bernd Diener 22
2. Romano Hummel 22
3. Martin Malek 20
4. Paul Cooper 18
5. Andrew Appleton 17
6. Marcel Sachs 12
7. Christian Hulshorst 12

8. Dave Meijerink 11
9. Callum Walker 9
10. Mark Beishuizen 8
11. Manfred Knappe 7
12. Lars Zandvliet 5
13. Henry van der Steen 4
14. Jens Benneker 3

 

De eerste ONK Speedway wedstrijd van het seizoen in Veenoord op 28 mei 2017
1. Romano Hummel NL (3,2,2,3) 10
2. Dave Meijerink NL (2,3,2,3) 10
3. Henry van der Steen NL (1,3,3,2) 9
4. Sjoerd Rozenberg NL (3,2,3,2) 10

5. Jannik B. Sorensen DK (1,2,1,Fd) 4
6. Lars Zandvliet NL (3,0,2,3) 8
7. Geert Bruinsma NL (2,3,3,1) 9
8. Mika Meijer NL (1,1,0,2) 4

9. Nick Lourens NL (2,1,1,Fd) 4
10. Kevin Glorie NL (0,0,1,1) 2
11. Dennis Helfer DE (0,1,0,1) 2
12. Steven Goret FR (0,0,0,0) 0

C finale: Lourens, Glorie, Helfer, Goret.
B finale: Sorensen, Zandvliet, Bruinsma, Meijer.
A finale: Hummel, Meijerink, van der Steen, Rozenberg.

 

De uitslagen van Blijham op 3 juni 2017:
1. Theo Pijper NL (3,2,3,3,3) 14
2. Paco Castagna IT (0,3,2,3,2) 10
3. Ben Morley GB (2,2,3,1,1) 9
4. Tero Aarnio FI (2,3,3,3,0) 11

5. Romano Hummel NL (3,0,2,2) 7
6. Danny Maassen DE (3,1,1,2) 7
7. Henry van der Steen NL (1,3,0,2) 6
8. Thomas Sorensen DK (1,2,1,1) 5
9. Dave Meijerink NL (2,1,1,0) 4
10. Anne Spaan NL (0,1,2,0) 3
11. Nick Lourens NL (1,0,0,1) 2
12. Dennis Helfer DE (0,0,0,0) 0

Finale: Pijper, Castagna, Morley, Aarnio.

Speedway Norden op 4 juni:

 

ONK Stadskanaal op 5 juni 2017:

1. Romano Hummel NL (4,4,4,4,4) 20
2. Dave Meijerink NL (4,3,4,4,3) 18
3. Dirk Fabriek NL (4,4,3,3,2) 16
4. Henry van der Steen NL (2,3,4,2,1) 12 
5. Edward Kennett GB (1,4,3,3,0) 11

6. Lars Zandvliet NL (3,3,R,2) 8
7. Sjoerd Rozenberg NL (3,2,2,1) 8
8. Jarno de Vries NL (3,1,2,1) 7
9. Dennis Helfer DE (1,0,3,0) 4
10. William Kruit NL (2,2,M,0) 4

11. Mark Beishuizen NL (2,2,M) 4
12. Mikkel Salomonsen DK (0,1,1) 2
13. Aarni Heikkila NL (1,0,1) 2

Semi finale 1: Hummel, Kennett, van der Steen, de Vries, Helfer.
Semi finale 2: Meijerink, Fabriek, Zandvliet, Rozenberg, Kruit.
Finale: Hummel, Merijerink, Fabriek, van der Steen, Kennett.

 

Internationale specials Loppersum op 10 juni 2017:
1. Edward Kennett (4,4,4,2) 14
2. Paul Hurry (4,4,4,4) 16
3. Stephan Katt (3,3,3,3) 12
4. Romano Hummel (0,2,0,1) 3
5. Theo Pijper (2,2,3,4) 11

6. Mark Beishuizen (3,3,2,1) 9
7. Henry van der Steen (2,T,1,3) 6
8. Martin Malek (1,1,2,2) 6

9. Dirk Fabriek (1,1,1,R) 2
10. Michal Dudek (0,0,0,0) 0

B finale: Pijper, Hummel, Beishuizen, van der Steen, Malek (crash).
A finale: Kennett, Hurry, Katt, Hummel, Pijper.

 

Internationale grasbaanraces in Opende op 17 juni 2017:

1. Romano Hummel (5,5,5) 15
2. Dave Meijerink (4,4,5) 13
3. Henry van der Steen (4,3,3) 10 
4. Mark Beishuizen (1,3,2) 6
5. Bernd Diener (3,x,3) 6
6. Christian Hulshorst (5,5,4) 14

7. Jens Benneker (3,2,0) 5
8. Danny Maassen (2,Fd,2) 4
9. Jarno de Vries (1,2,1) 4
10. Paul Cooper (0,4,4) 8

11. Lars Zandvliet (2,1,1) 4
12. Sjoerd Rozenberg (Fd,N,N) 0

B finale: Diener, Beishuizen, Benneker, Maassen, de Vries, Cooper (uitval).
A finale: Hummel, Meijerink, van der Steen, Beishuzien, Diener, Hulshorst.

 

WK Kwalificatieronde Langbaan in Marianske Lazne op 24 juni 2017:

Een 16e plek. Erg jammer. Henry had gehoopt zich bij de eerste 12 te plaatsen of vervolgens door te gaan naar Berghaupten op 27 augustus, maar dit mocht vandaag niet zo zijn.

 

ONK Speedway Heusden-Zolder (B) op 25 juni 2017: